Aktualne szkolenie

 

icon-clock-o
Termin:
13 grudnia 2018, godz. 11.00-13.00

Loguj:

icon-eye
Temat:
Warsztaty – najważniejsze zmiany w podatkach w 2019 roku.

Warsztaty są dla członków Stowarzyszenia bezpłatne.

 

1. Nowe zasady poboru podatku u źródła
2. Obowiązek raportowania schematów podatkowych
3. Rozliczanie samochodów w działalności gospodarczej
4. Nowa preferencyjna stawka CIT
5. Finansowanie działalności ze środków własnych bądź od wspólników
6. Zmiany w zakresie interpretacji indywidualnych
7. Dodatkowe zobowiązanie podatkowe
8. Klauzula obejścia prawa podatkowego oraz definicja rzeczywistego
właściciela
9. Umowy najmu i podnajmu (ryczałt ewidencjonowany)
10. Sukcesja praw spadkodawcy-przedsiębiorcy

icon-pencil-square-o
Forma:

 
Szkolenie w siedzibie Stowarzyszenia:
fa-long-arrow-right
prosimy o email: polbrokers@polbrokers.pl

 
Szkolenie zdalne (w trybie online):
fa-long-arrow-right

 
icon-pencil-square-o
Prowadzący:

Przemysław Borowiec, menedżer w warszawskim biurze KPMG i członek zespołu doradztwa podatkowego dla sektora ubezpieczeniowego. Uczestniczył w licznych przeglądach podatkowych, projektach restrukturyzacyjnych, a także zarządzania ryzykiem podatkowym dla polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw. Zajmuje się doradztwem podatkowym obejmującym zagadnienia podatku CIT, VAT oraz postępowań podatkowych.

Specjalizuje się implementacji efektywnych podatkowo rozwiązań biznesowych, bieżącym doradztwie podatkowym jak i kompleksowym doradztwie transakcyjnym głównie dla instytucji finansowych. Odpowiada za podatkową obsługę transakcji jak i rozwiązywanie zagadnień specyficznych dla branży finansowej.

 

 

Informujemy o możliwości zadawania pytań prowadzącym przed i w trakcie szkolenia. Pytania można nadsyłać do 12 grudnia na adres e-mail: polbrokers@polbrokers.pl. W trakcie szkolenia pod transmisją będzie znajdował się przycisk „ Zgłoś pytanie”.

Osoby nie będące członkami Stowarzyszenia, które zarejestrowały się na szkolenie, prosimy o dokonanie wpłaty na konto: 94 1020 1156 0000 7802 0006 8163.

W tytule prosimy wpisać: imię i nazwisko szkolącego się, warsztaty 13.12.2018 r.

Wpłaty przyjmujemy do 12.12.2018 r.

 

Cena udziału w warsztatach wygląda następująco:


     Członek Stowarzyszenia      Osoba spoza Stowarzyszenia
0 zł 150 zł

  

Uwaga! Pakiety szkoleń są do wykorzystania wyłącznie w cyklu szkoleniowym 2018/2019.
Nowi brokerzy, którzy w ciągu pół roku od zdania egzaminu brokerskiego (liczy się data egzaminu) zostaną członkami Stowarzyszenia Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych i opłacą składkę członkowską, mają możliwość wzięcia udziału w 10 kolejnych szkoleniach za wyjątkową cenę – 100 zł za szkolenie.
  

Rejestracja

Aby rozpocząć rejestrację, należy kliknąć na przycisku „Prosimy o rejestrację”, znajdującym się na niniejszej podstronie serwisu, a następnie wypełnić formularz rejestracyjny zgodnie z wyświetlanymi wskazówkami.

Po zaksięgowaniu wpłaty (o ile jest wymagana) otrzymają Państwo potwierdzenie aktywacji konta oraz wskazówki dotyczące sposobu logowania się na stronie szkolenia. Wiadomość zawierająca te informacje zostanie przesłana na adres poczty elektronicznej podany podczas rejestracji.

 

 
 

Chcielibyśmy poinformować również o tym, że wychodząc naprzeciw Państwa potrzebie zapewnienia prowadzenia działalności zgodnie z nowymi przepisami o dystrybucji ubezpieczeń, wystosowaliśmy do Komisji Nadzoru Finansowego pismo z pytaniem czy do pensum obowiązkowych szkoleń zawodowych, liczą się szkolenia przeprowadzone przed okresem 1 stycznia 2019 roku. W oczekiwaniu na odpowiedź ze strony KNF, dokładamy starań, aby szkolenia wypełniały wszystkie wymogi wskazane nowymi przepisami, jednak do czasu odpowiedzi z KNF Stowarzyszenie nie może zapewnić, że szkolenia te będą zaliczone na poczet ustawowych obowiązków szkoleniowych.

 

Pakiet 5 szkoleń

800

1100

Pakiet 10 szkoleń – roczny

1400

2000