Aktualne szkolenie

 

icon-clock-o
Termin:
  20 marca 2019, godz. 11.00-15.00

Loguj:

icon-eye
Temat:
Zakres odszkodowania ubezpieczeniowego w ubezpieczeniu mienia a obowiązki brokera
W związku z dużym zainteresowaniem zagadnieniem obowiązków zleceniodawcy w umowie brokerskiej i odpowiedzialności za ich niewykonanie, zakres szkolenia zostanie rozszerzony również o tę tematykę

 

1) Pojęcie szkody w ubezpieczeniach na tle szkody w prawie cywilnym,

2) Wartość ubezpieczenia, suma ubezpieczenia, odpowiedzialność na pierwsze ryzyko oraz odpowiedzialność proporcjonalna przy niedoubezpieczeniu,

3) Tzw. techniczne ograniczenia odpowiedzialności tj. udział własny oraz franszyzy.

4) Przekazanie przez mocodawcę dokumentów i informacji potrzebnych do wykonania zlecenia a dostosowanie produktu ubezpieczeniowego do potrzeb klienta oraz wykonania umowy przez brokera,

5) Lojalność zleceniodawcy a kurtaż brokerski. Dopuszczalność wypowiedzenia umowy brokerskiej i pełnomocnictwa przez zleceniodawcę a odpowiedzialność za nieuzyskanie przez brokera kurtażu.

 

 

UWAGA: Po zakończeniu szkolenia dostępny będzie test sprawdzający przyswojoną wiedzę. Link do testu znajduje się pod oknem wideo, ale aktywny będzie dopiero po zakończeniu szkolenia.

Test będzie dostępny w czasie 1 godziny po zakończeniu szkolenia i składa się z 5 losowo wybranych pytań z opcją zaznaczenia „tak” lub „nie”. Test zaliczają 3 poprawne odpowiedzi (60%). Czas wypełniania testu – do 30 minut.

Certyfikaty zaświadczające o ukończeniu szkolenia zostaną Państwu przekazane drogą elektroniczną – będą dostępne po zalogowaniu się na stronę szkolenia. Informacja o możliwości pobrania certyfikatu zostanie podana na stronie polbrokers.pl (w dziale z aktualnościami) – w informacji tej przypomnimy Państwu link do strony szkolenia.

 

 

icon-pencil-square-o
Forma:

Szkolenie w siedzibie Stowarzyszenia:
fa-long-arrow-right
prosimy o email: polbrokers@polbrokers.pl

Szkolenie zdalne (w trybie online):
fa-long-arrow-right

icon-pencil-square-o
Prowadzący:

dr Bartosz Kucharski – Wydział Prawa i Administracji, Uniwersytet Łódzki.
 

 

 

Informujemy o możliwości zadawania pytań prowadzącym przed i w trakcie szkolenia. Pytania można nadsyłać do 19 marca na adres e-mail: polbrokers@polbrokers.pl. W trakcie szkolenia pod transmisją będzie znajdował się przycisk „Zgłoś pytanie”.

Osoby które zarejestrowały się na szkolenie prosimy o dokonanie wpłaty na konto: 94 1020 1156 0000 7802 0006 8163.

W tytule prosimy wpisać: imię i nazwisko szkolącego się, szkolenie 20.03.2019 r.

Wpłaty przyjmujemy do 19.03.2019 r.

  
Szkolenia oferowane przez Stowarzyszenie są kierowane do następujących grup:

· pośrednicy ubezpieczeniowi – w szczególności brokerzy ubezpieczeniowi,

· kandydaci na pośredników ubezpieczeniowych,

· osoby pracujące w instytucjach rynku ubezpieczeniowego,

· osoby pracujące w instytucjach okołorynkowych.
 

Ceny szkoleń w cyklu 2018/2019 wyglądają następująco:

Typ (liczba)
Członek Stowarzyszenia Osoba spoza Stowarzyszenia
1 szkolenie 220 zł 300 zł
Pakiet 5 szkoleń 950 zł 1400 zł
Pakiet 10 szkoleń 1500 zł 2500 zł

 

 

Uwaga! Pakiety szkoleń są do wykorzystania wyłącznie w cyklu szkoleniowym 2018/2019.
Nowi brokerzy, którzy w ciągu pół roku od zdania egzaminu brokerskiego (liczy się data egzaminu) zostaną członkami Stowarzyszenia Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych i opłacą składkę członkowską, mają możliwość wzięcia udziału w 10 kolejnych szkoleniach za wyjątkową cenę – 100 zł za szkolenie.
Rejestracja

Aby rozpocząć rejestrację, należy kliknąć na przycisku „Prosimy o rejestrację”, znajdującym się na niniejszej podstronie serwisu, a następnie wypełnić formularz rejestracyjny zgodnie z wyświetlanymi wskazówkami.

Po zaksięgowaniu wpłaty (o ile jest wymagana_ otrzymają Państwo potwierdzenie aktywacji konta oraz wskazówki dotyczące sposobu logowania się na stronie szkolenia. Wiadomość zawierająca te informacje zostanie przesłana na adres poczty elektronicznej podany podczas rejestracji.