Stowarzyszenie Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych -

Aktualności

 

Odbyło się Zwyczajne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia

 

22 czerwca 2018

 

Zwyczajne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych odbyło się w dniu 21 czerwca 2018 roku w Restauracji Florian, przy ul. Chłodnej 3 w Warszawie, z następującym porządkiem obrad:          

1. otwarcie obrad, wybór Przewodniczącego Zebrania;

Czytaj dalej

Zakończył się XXI Kongres Brokerów

 

18 czerwca 2018

 

Kolejny Kongres Brokerów przeszedł do historii, ale jego hasło: „XXI Kongres na XXI wiek” zapewne na dłużej pozostanie w pamięci uczestników tej corocznej imprezy. Spotkaliśmy się bowiem w okresie, w którym szczególnie często stawiamy pytania o przyszłość, w […]

Czytaj dalej

Firma Netsoft24 w odpowiedzi na RODO

 

8 czerwca 2018

 

Przekazujemy Państwu informację dotyczącą produktu dedykowanego firmom brokerskim. Firma Netsoft24 w odpowiedzi na wymagania RODO, przedstawia Państwu program do obsługi rejestrów związanych z przetwarzaniem danych osobowych. Netsoft24 jest Partnerem przy organizacji XXI Kongresu Brokerów. Zachęcamy do zapoznania się […]

Czytaj dalej

Zorganizowaliśmy szkolenie dotyczące zagadnień odpowiedzialności cywilnej

 

1 czerwca 2018

 

W epoce dynamicznie rozwijającego się życia gospodarczego oraz świadomości osób poszkodowanych, kwestia prawnej odpowiedzialności za szkodę powstałą podczas wykonywania działalności zawodowej, a nawet odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną w tzw. życiu prywatnym, należy do kluczowych zagadnień prawa cywilnego. Obserwując […]

Czytaj dalej
previous arrow
next arrow
Slider

Konferencja „Insurance 2018” w Rydzynie

 

25 maja 2018

 

W dniach 21-23 maja w Hotelu ZAMEK w Rydzynie odbyła się XII Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Ubezpieczenia wobec wyzwań XXI wieku”. Konferencja połączona została z uroczystością 70-lecia Katedry Ubezpieczeń Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

Patronat honorowy konferencji objęli: Rektor […]

Czytaj dalej
 

„RODO w pigułce” – to szkolenie wzbudziło duże zainteresowanie

 

24 maja 2018

 

Blisko sto osób wzięło udział w zorganizowanym przez nas szkoleniu,  zatytułowanym „RODO w pigułce”. Wysoka frekwencja (dopisali zarówno internauci, jak i uczestnicy „stacjonarni”) świadczy o ogromnym zainteresowaniu tematyką związaną z nowymi przepisami.  Na wyobraźnię przedsiębiorców działa perspektywa surowych […]

Czytaj dalej
 

„Ustawa i dystrybucji jak przyjazd teściowej”

 

20 kwietnia 2018

 

Tytułowa teściowa, to  osoba, której kaprysów nie sposób przewidzieć. Skojarzenie autorki wywiadu wydaje się bardzo trafne. Co wydarzy się się po 1 października?

Aleksandra E. Wysocka rozmawia z Prezesem Łukaszem Zoniem.

Do pobrania tekst wywiadu w […]

Czytaj dalej
 

VII KONFERENCJA AIDA EUROPE

 

16 kwietnia 2018

 

W dniach 12-13 kwietnia odbyła się, zorganizowana we współpracy z Akademią Leona Koźmińskiego, VII Konferencja AIDA EUROPE.

Szczegółowy program konferencji (plik w formacie PDF) dostępny jest pod niniejszym linkiem.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że […]

Czytaj dalej
 

Szkolenia on-line i stacjonarne


Informacje ogólne

Stowarzyszenie Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych organizuje szkolenia w trybie online i na żywo. Zajęcia są dostosowane do wymagań stawianych dla brokerów i realizują tematy ważne dla całego rynku. Każde szkolenie jest nagrywane i istnieje możliwość jego odtworzenia.

Osoby uczestniczące w szkoleniu (online i na żywo) otrzymają certyfikat uznawany przez Komisję Nadzoru Finansowego.

Czytaj dalej
 

Informacje o kolejnych szkoleniach

Aktualnie nie prowadzimy rejestracji na szkolenie. Tematyka kolejnego szkolenia oraz jego termin zostaną podane na niniejszej stronie, a także w korespondencji mailowej, wysyłanej do członków Stowarzyszenia i pozostałych osób, zainteresowanych realizowanym przez nas programem edukacyjnym.

Serwis Informacji Prawnej

 


Zgłoś pytanie

 

 


Warunki korzystania

 

Zapoznaj się z warunkami korzystania z "Serwisu Informacji Prawnej"

 


Pytania i odpowiedzi

 

W tym miejscu opublikowane zostały odpowiedzi na wszystkie nadesłane pytania.

 


Akty prawne

 

Zbiór wszystkich obowiązujących aktów prawnych.

 


Kancelaria BMSP

 

Poznaj naszych prawników.

 

Konferencje i seminaria

 

Konferencja „Dystrybucja – aktywacja” .

Prezes Łukasz Zoń „Człowiekiem Roku Ubezpieczeń 2017”

 

W dniu 23 lutego odbyła się konferencja „Dystrybucja – aktywacja” organizowana przez Stowarzyszenie Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych oraz Katedrą Ubezpieczenia Społecznego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, której celem było podsumowanie dyskusji dotyczących dystrybucji ubezpieczeń w Polsce.

Czytaj dalej…

Odwiedź nas!

Drzwi Stowarzyszenia stoją otworem przed wszystkimi jego członkami. Praca w naszym biurze wre nieprzerwanie – odbywamy mnóstwo spotkań i narad, ale z pewnością znajdziemy czas i dla Ciebie. Zależy nam na wszelkich formach komunikacji ze środowiskiem brokerów ubezpieczeniowych i reasekuracyjnych, w tym na spotkaniach „w cztery oczy”.  W miłej atmosferze, przy filiżance aromatycznej kawy, porozmawiasz z nami o bieżących pracach Stowarzyszenia, a także podyskutujesz o problemach i zagadnieniach interesujących przedstawicieli Twojej branży.

Lokalizacja biura pozwala na dogodny dojazd zarówno podróżującym samochodem, jak i korzystającym z komunikacji miejskiej. Niewiele więcej niż kilometr dzieli siedzibę Stowarzyszenia od głównego dworca kolejowego Warszawy.

Jesteśmy dostępni we wszystkie dni robocze, między godziną 8 a 16. Koniecznie zapowiedz swoją wizytę – skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

as

Zostań członkiem Stowarzyszenia

 

icon-clock-o
Uczestniczymy w procesach legislacyjnych i walczymy o najbezpieczniejsze dla brokerów prawo. Dzięki działaniom w BIPAR wiemy, co się dzieje, w jakim kierunku idą zmiany i kiedy zareagować. BIPAR- Europejska Federacja Pośredników Ubezpieczeniowych –  zapewnia wysokiej jakości opracowania merytoryczne, które pomagają zabezpieczać interesy brokerów, także na polskim rynku.

Czytaj dalej…

Skontaktuj się z nami

 

Imię i Nazwisko
Email

Wiadomość