Szkolenie – 18 sierpnia 2020

 

Zapraszamy na pierwsze z dwu szkoleń naszego cyklu wakacyjnego! Uwaga – koszt udziału w szkoleniu – 50 zł (szkolenie spoza puli “pakietów szkoleniowych”).
Szkolenie nie może być wliczone do przewidzianej w Ustawie o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym puli obowiązkowych szkoleń

icon-clock-o
Termin:
18.08.2020, godz. 11:00-14.00

Loguj:

icon-eye
Temat:

Odpowiedzialność członków zarządu

 

 

 

Agenda

 

1. Odpowiedzialność członków zarządu wobec osób trzecich – ze szczególnym uwzględnieniem odpowiedzialności cywilnej, w tym art. 299 KSH – r.pr. Andrzej Wąsowski

2. Odpowiedzialność członków zarządu wobec osób trzecich – ze szczególnym uwzględnieniem odpowiedzialności karno-skarbowej – r.pr. Witold Przedpełski

3. Odpowiedzialność członków zarządu za zobowiązania podatkowe spółki – apl. radc. Judyta Siwy

 


Szkolenie prowadzą przedstawiciele jednej z czołowych kancelarii prawnych, PWL Kancelaria Radców Prawnych Spółka Partnerska

 

icon-pencil-square-o
Forma:

Szkolenie w siedzibie Stowarzyszenia:
fa-long-arrow-right
na okres pandemii zamknęliśmy możliwość udziału w szkoleniach w tym trybie

Szkolenie zdalne (w trybie online):
fa-long-arrow-right

icon-pencil-square-o
Prowadzący:

Witold Przedpełski

Radca Prawny Witold Przedpełski (2010) jest absolwentem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego (1995) oraz Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu (2004).
W latach od 1995 do 2012 pracował kolejno w pionach bankowości inwestycyjnej, restrukturyzacji i windykacji oraz bankowości korporacyjnej największych bankach w Polsce t.j. w Banku Handlowym w Warszawie SA, BRE Banku SA, Credit Lyonnais Bank Polska SA, Westdeutsche Landesbank Polska SA, Kredyt Bank S.A. oraz Banku BPH SA (GE Capital Group).
Doświadczenie zawodowe – poza miastem Warszawa – zdobywał także podczas staży zagranicznych w WestLB Vostok (Moskwa), WestLB Girozentrale AG (Duesseldorf) i KBC Bank N.V. (Bruksela).
Witold Przedpełski posiada bogate i wieloletnie doświadczenie w ocenie ryzyka kredytowego i biznesowego. Radca prawny z Warszawy specjalizuje się w zarządzaniu wierzytelnościami zagrożonymi, w tym procesami restrukturyzacyjnymi i windykacyjnymi, pozyskiwaniem finansowania na rynku kapitałowym, jak i kredytowaniem w ramach konsorcjów bankowych, w tym dużych projektów nieruchomościowych oraz innych projektów inwestycyjnych. W ramach indywidualnej praktyki, jako radca prawny, specjalizował się w obsłudze spółek prawa handlowego oraz indywidualnych przedsiębiorców i związanych z tym spraw cywilno-gospodarczych oraz karno-gospodarczych.

Andrzej Wąsowki

Radca Prawny Andrzej Wąsowski (2011) jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie (1996). Miastem, z którym związał się od samego początku swojej kariery, jest Warszawa.
W latach od 1998 do 2013 pracował w pionie restrukturyzacji i windykacji Kredyt Banku S.A. w Warszawie.
Andrzej Wąsowski był wielokrotnie angażowany jako przedstawiciel Banku w radach wierzycieli upadłych przedsiębiorstw, nadzorował i kierował zespołem pracowników zajmujących się windykacją wierzytelności kredytowych. Posiada doświadczenie w zakresie zarządzania wierzytelnościami zagrożonymi, w tym procesami restrukturyzacyjnymi i windykacyjnymi oraz oceną ryzyka kredytowego.
Po zdanym egzaminie na radcę prawnego, Andrzej Wąsowski zajął się sprawami z zakresu nieruchomości (m.in. dla Zarządu Mienia Skarbu Państwa w mieście Warszawa), prawa spadkowego i rodzinnego, a także sprawami gospodarczymi, w których to z sukcesem reprezentował interesy swoich mocodawców.

Judyta Siwy

Judyta Siwy jest absolwentką Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku na specjalizacji prawa karnego procesowego. W chwili obecnej odbywa aplikację radcowską oraz jest w trakcie uzyskiwania uprawnień doradcy podatkowego.

W ramach współpracy z kancelarią świadczy pomoc prawną w zakresie prawa gospodarczego, podatkowego oraz cywilnego. Odbyła szereg szkoleń z zakresu tworzenia procedur MDR.

 

 

Informujemy o możliwości zadawania pytań prowadzącym przed i w trakcie szkolenia. Pytania można nadsyłać do 17 sierpnia na adres e-mail: polbrokers@polbrokers.pl. W trakcie szkolenia pod transmisją będzie znajdował się przycisk „Zgłoś pytanie”.

Osoby które zarejestrowały się na szkolenie prosimy o dokonanie wpłaty na konto: 94 1020 1156 0000 7802 0006 8163.

W tytule prosimy wpisać: imię i nazwisko szkolącego się, szkolenie 18.08.2020 r.

Wpłaty przyjmujemy do 17.07.2020 r.

  
Szkolenia oferowane przez Stowarzyszenie są kierowane do następujących grup:

· pośrednicy ubezpieczeniowi – w szczególności brokerzy ubezpieczeniowi,

· kandydaci na pośredników ubezpieczeniowych,

· osoby pracujące w instytucjach rynku ubezpieczeniowego,

· osoby pracujące w instytucjach okołorynkowych.
 

Ceny szkoleń w cyklu wakacyjnym wynoszą 50zł (za jedno szkolenie)

 

 

Rejestracja

Aby rozpocząć rejestrację, należy kliknąć na przycisku “Prosimy o rejestrację”, znajdującym się na niniejszej podstronie serwisu, a następnie wypełnić formularz rejestracyjny zgodnie z wyświetlanymi wskazówkami.

Po zaksięgowaniu wpłaty (o ile jest wymagana_ otrzymają Państwo potwierdzenie aktywacji konta oraz wskazówki dotyczące sposobu logowania się na stronie szkolenia. Wiadomość zawierająca te informacje zostanie przesłana na adres poczty elektronicznej podany podczas rejestracji.