Stowarzyszenie Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych -

Rejestracja na najbliższe szkolenie
{"effect":"fade","fontstyle":"normal","autoplay":"false","timer":4000}
Zaświadczenia za ostatnie szkolenia
{"effect":"fade","fontstyle":"normal","autoplay":"true","timer":4000}

Aktualności

 

Certyfikaty dla osób uczestniczących w szkoleniu 29 lipca

 

29 lipca 2020

 

Zapraszamy osoby, które 29 lipca uczestniczyły w szkoleniu w trybie transmisji internetowej i zaliczyły test, do pobierania certyfikatów potwierdzających udział w tymże szkoleniu. Certyfikat wystawiany jest w formie pliku PDF opatrzonego podpisem cyfrowym wystawcy.

Certyfikaty dostępne są […]

Czytaj dalej

APK przy zawieraniu umowy na kolejny okres ubezpieczenia

 

20 lipca 2020

 

Zapraszamy do lektury artykułu autorstwa doktora hab. Mariusza Frasa. Artykuł porusza zagadnienie o istotnym znaczeniu praktycznym – jest nim analiza potrzeb
klienta przy zawieraniu umów na kolejny okres ubezpieczenia. Ustawa z dnia 15 grudnia 2017 roku o dystrybucji […]

Czytaj dalej

Sejm uchwalił ustawę o wsparciu dla rynku ubezpieczeń

 

20 lipca 2020

 

W czwartek 16 lipca Sejm przyjął ustawę o wsparciu dla rynku ubezpieczeń należności handlowych w związku z przeciwdziałaniem skutkom gospodarczym COVID-19. Rządowa ustawa zakłada, że Skarb Państwa przejmie na siebie część ryzyka firm ubezpieczeniowych w zamian za przekazanie […]

Czytaj dalej

Wpływ pandemii na rynek ubezpieczeń

 

20 lipca 2020

 

Jak pandemia wpłynęła na ubezpieczenia? Wzrosła sprzedaż niektórych polis, ale pojawiło się też sporo problemów. O tym pisze Obserwator Finansowy. Jednym z wypowiadających się ekspertów jest Prezes Łukasz Zoń. Zauważa, że powstają nowe produkty lub dodatkowe warianty dotychczasowych, […]

Czytaj dalej
Slider

Wakacyjny cykl szkoleń – propozycje tematów

 

16 lipca 2020

 

W związku z tym, że trwa okres wakacyjny, proponujemy odpoczynek od standardowych szkoleń i dlatego chcielibyśmy zarekomendować Państwu kilka tematów wykładów, opracowanych przez jedną z czołowych kancelarii prawnych, PWL Kancelaria Radców Prawnych Spółka Partnerska. Uważamy, że proponowana tematyka […]

Czytaj dalej
 

Certyfikaty dla osób uczestniczących w szkoleniu 15 lipca

 

15 lipca 2020

 

Zapraszamy osoby, które 15 lipca uczestniczyły w szkoleniu w trybie transmisji internetowej i zaliczyły test, do pobierania certyfikatów potwierdzających udział w tymże szkoleniu. Certyfikat wystawiany jest w formie pliku PDF opatrzonego podpisem cyfrowym wystawcy.

Certyfikaty dostępne są […]

Czytaj dalej
 

Audyt procesora danych osobowych – oferta firmy TG-Doradztwo i Zarządzanie

 

8 lipca 2020

 

SPBUiR od trzech lat współpracuje z firmą TG-Doradztwo i Zarządzanie która realizuje:

– projekty doradcze w zakresie przeprowadzenie audytu powdrożeniowego dla Stowarzyszenia oraz kontroli wybranych podmiotów przetwarzających którym zostało powierzone przetwarzanie danych osobowych,

– […]

Czytaj dalej
 

Certyfikaty dla osób uczestniczących w szkoleniu 1 lipca

 

1 lipca 2020

 

Zapraszamy osoby, które 1 lipca uczestniczyły w szkoleniu w trybie transmisji internetowej i zaliczyły test, do pobierania certyfikatów potwierdzających udział w tymże szkoleniu. Certyfikat wystawiany jest w formie pliku PDF opatrzonego podpisem cyfrowym wystawcy.

Certyfikaty dostępne są […]

Czytaj dalej
 


Przejdź do archiwum aktualności

Szkolenia on-line i stacjonarne


Informacje ogólne

Stowarzyszenie Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych organizuje szkolenia internetowe i stacjonarne. Zajęcia są dostosowane do wymagań stawianych dla ich uczestników i realizują tematy ważne dla całego rynku.

Osoby uczestniczące w szkoleniu (zarówno w trybie internetowym jak i stacjonarnym) otrzymują zaświadczenie jego ukończenia.

Czytaj dalej
 

Informacje o kolejnych szkoleniach

Aktualnie nie prowadzimy rejestracji na szkolenie. Tematyka kolejnego szkolenia oraz jego termin zostaną podane na niniejszej stronie, a także w korespondencji mailowej, wysyłanej do członków Stowarzyszenia i pozostałych osób, zainteresowanych realizowanym przez nas programem edukacyjnym.

Serwis Informacji Prawnej

 


Zgłoś pytanie

 

 


Warunki korzystania

 

Zapoznaj się z warunkami korzystania z "Serwisu Informacji Prawnej"

 


Pytania i odpowiedzi

 

W tym miejscu opublikowane zostały odpowiedzi na wszystkie nadesłane pytania.

 


Akty prawne

 

Zbiór wszystkich obowiązujących aktów prawnych.

 


Kancelaria BMSP

 

Poznaj naszych prawników.

 

Konferencje i seminaria

 

Konferencja “Dystrybucja – aktywacja” .

Prezes Łukasz Zoń “Człowiekiem Roku Ubezpieczeń 2017”

 

W dniu 23 lutego odbyła się konferencja „Dystrybucja – aktywacja” organizowana przez Stowarzyszenie Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych oraz Katedrą Ubezpieczenia Społecznego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, której celem było podsumowanie dyskusji dotyczących dystrybucji ubezpieczeń w Polsce.

Czytaj dalej…

Odwiedź nas!

Drzwi Stowarzyszenia stoją otworem przed wszystkimi jego członkami. Praca w naszym biurze wre nieprzerwanie – odbywamy mnóstwo spotkań i narad, ale z pewnością znajdziemy czas i dla Ciebie. Zależy nam na wszelkich formach komunikacji ze środowiskiem brokerów ubezpieczeniowych i reasekuracyjnych, w tym na spotkaniach „w cztery oczy”.  W miłej atmosferze, przy filiżance aromatycznej kawy, porozmawiasz z nami o bieżących pracach Stowarzyszenia, a także podyskutujesz o problemach i zagadnieniach interesujących przedstawicieli Twojej branży.

Lokalizacja biura pozwala na dogodny dojazd zarówno podróżującym samochodem, jak i korzystającym z komunikacji miejskiej. Niewiele więcej niż kilometr dzieli siedzibę Stowarzyszenia od głównego dworca kolejowego Warszawy.

Jesteśmy dostępni we wszystkie dni robocze, między godziną 8 a 16. Koniecznie zapowiedz swoją wizytę – skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

as

Zostań członkiem Stowarzyszenia

 

icon-clock-o
Uczestniczymy w procesach legislacyjnych i walczymy o najbezpieczniejsze dla brokerów prawo. Dzięki działaniom w BIPAR wiemy, co się dzieje, w jakim kierunku idą zmiany i kiedy zareagować. BIPAR- Europejska Federacja Pośredników Ubezpieczeniowych –  zapewnia wysokiej jakości opracowania merytoryczne, które pomagają zabezpieczać interesy brokerów, także na polskim rynku.

Czytaj dalej…

Skontaktuj się z nami

 

Imię i Nazwisko
Email

Wiadomość